• Farkımız •

Juicy Life içecekleri... 

Sebze meyve suları ile terapi konusunda uzman sağlıklı yaşam koçu tarafından hazırlanır.

Tüm içecekler sebze ve meyvelerin faydalarından maksimum seviyede yararlanabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır. Günlük arınma paketleri bedenin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak ve dengeli bir arınma süreci yaşatacak şekilde içeceklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Ayrıca içeceklerin faydaları kadar içiminin de keyifli olması düşünülmüştür. Böylece arınırken damak tadınızdan ödün vermeniz gerekmez.  

Sağlığınız için cam şişede sunulur.

Sağlıklı plastik diye bir şey yok. Bu nedenle uzmanlar plastik kullanımını tamamen hayatımızdan çıkarmayı öneriyor. Plastik üreticilerinin bir pazarlama stratejisi olan BPA içermeyen plastiklerin daha sağlıklı olduğunu gösterebilen herhangi bir çalışma yok. Aksine daha zararlı bile olabilir. BPA içermeyen alternatiflerin çoğu testlerde en az BPA içeren ürünler kadar zararlı çıkıyor. Bu nedenle vücudunuzu arındırarak size sağlık katmak amacıyla sunulan Juicy Life içecekleri cam şişededir. 

Kişiye özel oluşturulabilir böylece ihtiyaçlarınıza özel detoks programını uygulayabilirsiniz.

Detoks programı uygularken kiminin öncelikli amacı kilo vermek, kiminin bağışıklığını güçlendirmek, alerji gibi rahatsızlıklardan kurtulmak, vücutta birikmiş ödemi atmak ya da bambaşka bir şey olabilir. Amaçlarınıza daha hızlı ulaşmak için sağlıklı yaşam ve detoks koçu yardımıyla paketinizi kişiselleştirebilirsiniz. Böylece içecekleriniz size özel formüle edilir ve amacınıza yönelik olur. 

Özenle seçilen taze ve doğal sebze meyveler ile hazırlanır.

Juicy Life içeceklerinde kullandığımız ham maddeleri sizler için özenle seçeriz. Mümkün olduğunca kontrollü ve iyi tarım uygulaması ile üretilmiş meyve ve sebzeleri tercih ederiz. Sebze ve meyveler depolanmasından yıkanmasına her aşamada evinizde gösterdiğiniz  özenle hazırlanır.

Mevsimsel olarak değişir. 

Her meyve ve sebze mevsiminde en besleyici ve faydalıdır. Bu nedenle Juicy Life içeceklerinin içerikleri mevsimlere göre farklılık gösterir. Böylece bedeninizin ihtiyaçlarını en doğal yollardan karşılamış olursunuz.

Sevgiyle hazırlanır.

Yiyeceklerin hazırlayan kişinin enerjisini yansıttığı pek çok kişi tarafından bilinir. Sevgiyle hazırlanan gıdalar olumlu enerjisiyle tüketenlere fiziksel olduğu kadar enerjisel boyutta da katkı sağlar.  

Sıkılmasından size teslim edildiği ana kadar maksimum besin değerini koruyacak yöntemler kullanılır.

Kullandığımız bıçaktan sıkma ve şişeleme yöntemine kadar her şeyde içeceklerinizdeki vitamin ve minerallerin en yüksek düzeyde korunması düşünülmüştür. 

Süper besinler içerir.

Juicy Life içecekleri bildiğimiz sebze meyvelere ek olarak besin değeri yüksek ve arınmaya yardımcı süper besinler (superfoods) içerir. Bu sayede daha kısa sürede daha hızlı sonuçlar almak mümkün olur.